Ak ste boli v mladosti nerozvážni a dali ste si urobiť tetovanie, za ktoré sa dnes hanbíte, ak máte nekvalitné tetovanie, ktorého sa chcete zbaviť, ak potrebujete mať kvôli práci určité miesta bez tetovania a z každých iných dôvodov...tak máme pre Vás riešenie!

 

Laserové odstránenie tetovania najnovším Q-switched laserom.

 

Je to najmodernejšia a najbezpečnejšia metóda zbavenia sa nežiadúceho tetovania. Laser, ktorý používame je absolútna špička na trhu pre rok 2013. Využívame najnovšiu technológiu Q-switched, ktorý umožňuje minimálny čas ošetrenia laserom, čím sa zabraňuje poškodeniu pokožky.

 

Používajú sa dva nadstavce, prvý o vlnovej dĺžke 1064 nm sa používa na odstránenie tetovania najmä modrej, čiernej, azúrovej, resp. tmavej farby. Druhý o vlnovej dĺžke 532 nm sa používa najmä na odstránenie červenej, hnedej farby resp. farebných odtieňov. Na dosiahnutie celkového odstránenia tetovania je nutné zákrok opakovať  aj 7-15 krát, závisí od typu tetovania, jeho hĺbky ( nakoľko sa pigmentácie nachádzajú v niekoľkých vrstvách pod sebou, laser ich musí rozbiť postupne ), pravidelnosti, či farby.  Odstup medzi jednotlivými ošetreniami je približne 4 - 6 týždňov. Výhodou ošetrenia laserom je, že koža sa výrazne nepoškodzuje. Môže dôjsť k začerveňaniu a opuchu, ale tento rýchlo ustupuje. Niekedy sa môžu objaviť menšie chrasty, ktoré však veľmi skoro odpadnú. Po tomto ošetrení prakticky nedochádza k vzniku jaziev.  

 

 

 http://www.facebook.com/pages/Secrettattoopiercing/313558392102947

TATTOO CONVENTIONS:

PRAGUE     18.-20.5.18

BRNO   20.-21.10.18

 

"GOOD IDEA":

!!! DARČEKOVÉ  POUKÁŽKY !!!

 

 

http://www.facebook.com/pages/Secrettattoopiercing/313558392102947

@secrettattoo_sk

 LASEROVÉ ODSTRÁNENIE

         TETOVANIA !!!

(najmodernejší Q-switched laser)

Otváracie hodiny:

Po - Pi: od 10:00 do 16:30 h

So - Ne:   zatvore