Ak ste sa rozhodli pre tetovanie,  

vedzte, že je to rozhodnutie na celý život. Od momentu, kedy Vám tatér vytetuje Váš vysnívaný motív, bude už stále s Vami. Z toho vyplýva, že sa treba rozhodovať uvážene a treba si zvážiť všetky faktory, či už Vami zvoleného motívu, alebo umiestnenia.

V našom štúdiu Vám samozrejme poradíme, no konečné rozhodnutie je vždy na Vás. Čo sa týka motívu, je nepreberné množstvo štýlov, druhov a pod. Motív by mal byť každého osobná vec, ktorá nezohľadňuje predstavu iných ľudí, ale vždy iba Vašu konkrétnu. Môže to byť niečo, čo sa k Vám viaže osobne -  napr. zlom v živote, významná udalosť, narodenie dieťaťa, znamenie v horoskope a pod. Keď už máte určitú predstavu, kľudne sa s nami spojte, spolu to prekonzultujeme a nájdeme najvhodnejšie riešenie.

Čo sa týka prerábania(cover up) starších tetovaní, je konzultácia nevyhnutná. Potrebujeme to tetovanie vidieť, sýtosť farieb, veľkosť a pod. Pri prerábke už nie je toľko možností, ako pri novom tetovaní. Budeme sa však vždy snažiť vychádzať z Vašej predstavy, pokiaľ to bude možné. V tomto prípade Vám tatér povie, či to pôjde, alebo sa bude riešiť iná alternatíva.

Citlivé (bolestivé) miesta na tele: 

Citlivé miesta na bolesť zvyčajne patria k najvyhľadávanejším miestam na tetovanie. Napr. rebrá, hrudník alebo nárt, či členok, kde je len veľmi tenká vrstva tuku medzi kožou a kosťou. Taktiež sú bolestivejšie intímne partie, miesta okolo prstov, za uchom, na tvári a miesto pozdĺž chrbtice. 

Menej bolestivé miesta na tetovanie sú na stehnách, lýtkach, či ramenách. Vo všeobecnosti je bolesť individuálna a veľmi veľa záleží aj od psychickej pohody zákazníka.  

 Tetujeme osoby staršie ako 18r., osoby mladšie ako 18r. iba v doprovode zákonného zástupcu! 

 

 

                                              

 

QR KÓDY 


IMG_2191.jpeg

IMG_2188.jpeg

IMG_2187.jpeg

IMG_2189.jpeg

Otváracie hodiny:

Po - Pi: od 10:00

(iba na objednávky)

So - Ne:   zatvore

 IMG_5670.jpeg